Ślubne kadry

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi filmowo-fotograficznej.


logo_slubne_1x1_1500px.jpg

Pakiet "Film i Fotografia" to:

  • dużo korzystniejsza cena niż przy zamówieniu filmu lub zdjęć oddzielnie,
  • mniej formalności i oszczędność czasu,
  • lepszy efekt końcowy.

Podczas całej uroczystości, a szczególnie w tych najważniejszych momentach, nasz zgrany zespół współpracuje ze sobą dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Również na etapie postprodukcji ta współpraca owocuje, chociażby możliwością wykorzystania zdjęć do stworzenia indywidualnej oprawy filmowej: menu, nadruki, okładki...

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędne zgody na rejestrację uroczystości liturgicznych oraz świadectwo kwalifikacji UAVO czyli dokument uprawniający do latania dronem.

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie, który w połączeniu z indywidualnym podejściem i zaangażowaniem w postprodukcję gwarantuje Państwu wyjątkową pamiątkę. Wspólnie z Wami dostosujemy naszą ofertę tak żeby spełniała Wasze oczekiwania.


FILM

Każda nasza produkcja realizowana jest przez dwóch doświadczonych operatorów, którzy towarzyszą parze młodej od przygotowań do końca oczepin. Filmujemy lustrzankami i kamerami z wymiennymi obiektywami. Wykorzystujemy systemy stabilizacji obrazu i dodatkowe rekordery dźwięku, a jeżeli pogoda i miejsce na to pozwala wykonujemy ujęcia z drona. Dzięki tym różnorodnym środkom wyrazu możemy przekazać Państwu ciekawie i dynamicznie zmontowany materiał.

Oprócz głównego filmu, którego długość zależy od Was otrzymujecie skrót i śmieszny teledysk. Ciekawym dodatkiem mogą być także "Podziękowania dla Rodziców", kilka kadrów z przygotowań u kosmetyczki albo życzenia gości podczas wesela. Operator ponadto, towarzyszy fotografowi podczas sesji plenerowej.

FOTOGRAFIA

Reportaż fotograficzny składa się ze zdjęć wykonanych w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej realizowanej innego dnia w wybranym przez Młodą Parę miejscu. Fotografujemy profesjonalnymi lustrzankami z kompletem najwyższej klasy stałoogniskowych obiektywów. Zapraszamy także do studia gdzie w ramach pakietu "Film i Fotografia" wykonamy ślubną sesję gratis.

Wszystkie zdjęcia wykonywane są, a następnie poddane obróbce przez profesjonalnego fotografa pracującego na plikach w formacie RAW.


Oprawa

Film oraz zdjęcia przekazujemy na płytach DVD (BD) i pendrivach, a wybrane odbitki w eleganckim pudełku lub wklejone do albumu. Dodatkowo otrzymujecie od nas duże zdjęcie w formacie plakatowym gotowe do powieszenia na ścianie. Każde zlecenie to indywidualna oprawa graficzna, na którą składają się okładka, nadruk oraz filmowe menu i wprowadzenie. Fotoalbumy naszego projektu wykonuje profesjonalna firma, która oprawi je według Waszego uznania.


Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia wolnych terminów oraz otrzymania pełnej oferty na sezon 2018/2019.


Proponujemy starannie zmontowany film oraz kompleksowy fotoreportaż z Waszej uroczystości. Ponadto oferujemy także inne różnorodne plenery wideo i sesje zdjęciowe przygotowane wg. waszych oczekiwań.